شرکت CreditInfoSolutions

گروه کردیت اینفو در سال ۱۹۹۷ در کشور ایسلند تأسیس شده و  از ابتدای تشکیل تاکنون به‌عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو دنیا در زمینه ارائه خدمات اطلاعات اعتباری به‌شمار می‌رود. این شرکت، خدماتی همچون کمک به تصمیم‌گیری‌های اعتباری، گردآوری، پردازش و توزیع اطلاعات اعتباری را مورد توجه قرار داده و این امر، شرکت را به یک مرکز ایجاد و توسعه متدولوژی و نرم‌افزارهای اعتباری تبدیل نموده است.

سیاست شرکت بر ارائه محصولات و خدمات با کیفیت بالا در حوزه مدیریت ریسک و اطلاعات اعتباری متمرکز می‌باشد و تاکنون توانسته است با بهره‌گیری از به‌روزترین تکنولوژی‌های دنیا نسبت به ارائه خدمات در بیش از بیست کشور جهان اقدام نماید.

شرکت CIS، به عنوان یکی از شرکت‌‌های زیرمجموعه گروه کردیت اینفو محسوب شده و دفتر مرکزی آن در پایتخت جمهوری چک واقع می‌باشد. این شرکت به عنوان مرکزیت طراحی، توسعه و ارائه محصولات و خدمات ابزار IT در گروه کردیت اینفو مطرح می‌باشد.

بازار فعالیت شرکت CreditInfosolutions

 بازاراصلی شرکت CIS در زمینه ارائه خدمات سیستم سنجش اعتبار (CBS) در کشورهای اوکراین(دوپروژه)، لیتوانی، گرجستان، مولداوی، قزاقستان می‌باشد. محصولات و خدمات دیگر شرکت در کشورهایی همچون چک، اسلواکی، مالت، قبرس، ایسلند و … واقع می‌باشد.