همکاری شهرداری اهواز با سامانه اعتبارسنجی ایران آغاز شد

1401/1/2

توافق‌نامه همکاری شهرداری اهواز با شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران با تائید بانک مرکزی ج.ا.ا. منعقد و این شهرداری به جمع تامین‌کنندگان اطلاعات سامانه اعتبارسنجی ایران افزوده شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران، شهرداری اهواز پس از همتای تهرانی خود این امکان را دارد تا با ارسال اطلاعات مؤدیان بدهکار و انعکاس آن در سامانه اعتبارسنجی، از مزایایی مانند ایجاد انگیزش و قدردانی از شهروندان خوش‌حساب و همچنین تسریع در وصول مطالبات معوق خود بهره‌مند گردد. 
همچنین مذاکره و پیگیری‌های لازم برای پیوستن دیگر شهرداری‌های کشور به سامانه اعتبارسنجی شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران در جریان است و این شرکت به منظور افزایش غنای گزارش‌های اعتباری خود و همکاری جهت وصول مطالبات معوق شهرداری‌ها، از هرگونه همکاری و پیوستن شهرداری‌های سراسر کشور به سامانه اعتبارسنجی ایران استقبال می‌نماید.
گفتنی است عضویت در سامانه اعتبارسنجی و ارسال اطلاعات مؤدیان بدهکار، برای تأمین‌کنندگان اطلاعات رایگان است.
 

بیمه البرز؛ عضو جدید سامانه اعتبارسنجی از صنعت بیمه کشور

بیمه البرز؛ عضو جدید سامانه اعتبارسنجی از صنعت بیمه کشور

بیمه البرز به عنوان یکی از شرکت‌های پیشگام و نوآور در صنعت بیمه کشور، با امضای تفاهم‌نامه همکاری با شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران، به سامانه اعتبارسنجی کشور پیوست.

بیشتر
برگزاری همایش «اعتبارسنجی از منظر حقوق و اقتصاد» در راستای سلسله نشست‌های حقوق مالی در محل موسسه حقوق تطبیقی دانشگاه تهران

برگزاری همایش «اعتبارسنجی از منظر حقوق و اقتصاد» در راستای سلسله نشست‌های حقوق مالی در محل موسسه حقوق تطبیقی دانشگاه تهران

نظر به گستردگی و اهمیت بالای اعتبارسنجی به ویژه از منظر علم حقوق و اقتصاد، شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران با همکاری دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران اقدام به برگزاری همایش آموزشی و نشست علمی با موضوع «اعتبارسنجی از منظر حقوق و اقتصاد» در تاریخ 1402/03/08 با حضور جمعی از اساتید و دانشجویان دانشگاه تهران نمود.

بیشتر
سلسله نشست‌های حقوق مالی  با موضوع "اعتبارسنجی از منظر حقوق و اقتصاد"

سلسله نشست‌های حقوق مالی با موضوع "اعتبارسنجی از منظر حقوق و اقتصاد"

مؤسسه حقوق تطبیقی دانشگاه تهران در راستای سلسله نشست‌های حقوق مالی و همایش با موضوع "اعتبارسنجی از منظر حقوق و اقتصاد" با مشارکت شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران برگزار می‌نماید.

بیشتر