همکاری شهرداری اهواز با سامانه اعتبارسنجی ایران آغاز شد

1401/1/2

توافق‌نامه همکاری شهرداری اهواز با شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران با تائید بانک مرکزی ج.ا.ا. منعقد و این شهرداری به جمع تامین‌کنندگان اطلاعات سامانه اعتبارسنجی ایران افزوده شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران، شهرداری اهواز پس از همتای تهرانی خود این امکان را دارد تا با ارسال اطلاعات مؤدیان بدهکار و انعکاس آن در سامانه اعتبارسنجی، از مزایایی مانند ایجاد انگیزش و قدردانی از شهروندان خوش‌حساب و همچنین تسریع در وصول مطالبات معوق خود بهره‌مند گردد. 
همچنین مذاکره و پیگیری‌های لازم برای پیوستن دیگر شهرداری‌های کشور به سامانه اعتبارسنجی شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران در جریان است و این شرکت به منظور افزایش غنای گزارش‌های اعتباری خود و همکاری جهت وصول مطالبات معوق شهرداری‌ها، از هرگونه همکاری و پیوستن شهرداری‌های سراسر کشور به سامانه اعتبارسنجی ایران استقبال می‌نماید.
گفتنی است عضویت در سامانه اعتبارسنجی و ارسال اطلاعات مؤدیان بدهکار، برای تأمین‌کنندگان اطلاعات رایگان است.
 

پشت پرده تصمیم جدید بانک مرکزی برای رتبه‌بندی  اعتباری

پشت پرده تصمیم جدید بانک مرکزی برای رتبه‌بندی اعتباری

به نقل از پایگاه خبری تیتر20: شناسایی نهاد متولی حوزه اعتبارسنجی از یک سو و توجه به شناسایی مشتریان غیربانکی به عنوان کانون‌های غیربانکی از سوی دیگر، می‌تواند انعکاس رفتار اعتباری اشخاص را بیش از پیش آشکار سازد؛ به همین دلیل است که به موجب حساسیت‌های بالایی که در این عرصه وجود دارد، بخشنامه‌های بانک مرکزی این هدف را به نحوی دنبال می کنند که شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری بتواند کار را به صورت مستقیم و بدون واسطه‌های خود انجام دهد.

بیشتر
امکان ارائه سرویس اعتبارسنجی به تمامی کسب‌وکارهای اعتباری غیربانکی

امکان ارائه سرویس اعتبارسنجی به تمامی کسب‌وکارهای اعتباری غیربانکی

ابوالفضل جعفری، مدیرعامل شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران در گفتگو با روزنامه ایران از آمادگی این شرکت برای ارائه سرویس اعتبارسنجی به تمامی کسب‌وکارهای اعتباری غیربانکی خبر داد.

بیشتر
اطلاعیه مهم شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران

اطلاعیه مهم شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران

شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران به عنوان تنها شرکت اعتبارسنجی دارای مجوز از بانک مرکزی ج.ا.ا.، با توجه به سیاست‌های کلان کشور و تحت نظارت بانک یاد شده، خدمات خود را به بخش‌های بانکی (تمامی شبکه بانکی) و غیربانکی (لیزینگ‌ها، صندوق‌ها، لندتک‌ها و ...) ارائه می‌نماید.

بیشتر