با تأیید بانک مرکزی ج.ا.ا ؛ تارا به جمع تأمین‌کنندگان اطلاعات سامانه اعتبارسنجی پیوست

1401/3/31

در راستای توسعه تأمین‌کنندگان اطلاعات سامانه اعتبارسنجی و تنوع‌ بخشی به آن، شرکت توسعه تجارت و فناوری تارا به عنوان یکی دیگر از شرکت‌های فعال حوزه لندتک (BNPL)، با تأیید بانک مرکزی ج.ا.ا، به جمع تأمین‌کنندگان اطلاعات سامانه اعتبارسنجی شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران پیوست و از این پس قادر خواهد بود تا ضمن استفاده از گزارش‌های اعتباری شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران در فرآیند اعتبارسنجی مشتریان خود، با ارسال اطلاعات رفتار اعتباری کاربران، جهت انعکاس در گزارش‌های اعتباری، از مزایای آن همانند کاهش نرخ نکول و افزایش وصول مطالبات استفاده نماید.

لازم به توضیح است شرکت توسعه تجارت و فناوری تارا با پشتوانه فعالیت و تجربه اقتصادی 50 ساله گروه صنعتی گلرنگ، فعالیت جدی خود را از سال ۱۴۰۰ آغاز نموده و هم‌اکنون با ارائه راهکارهای مالی دیجیتال، در جهت بهبود تجربه کاربران در استفاده از خدمات مالی تلاش می‌نماید. به طوریکه در مدت زمات کوتاه از آغاز فعالیت، خدمات متنوع مانند کیف الکترونیکی پول، بن‌های رفاهی سازمانی، اعتبار سازمانی و به‌ تازگی سرویسِ اعتبارِ خُرد فردی را فراهم و به مشتریان ارائه نموده است.
گفتنی است شرکت تارا در بخش سرویس اعتبار خُرد که بدون چک، سفته، ضامن یا وثیقه و کارمزد ارائه می‌گردد کاربر قادر است جهت دریافت این خدمات، بدون نیاز به مراجعه حضوری و در حداقل زمان، کلیه مراحل ثبت ‌نام، احراز هویت و اعتبارسنجی خود را انجام داده و از مبلغ 500 هزار تومان تا سقف 5 میلیون تومان اعتبار دریافت نموده و از آن جهت خرید خدمات و محصولات مورد نیاز خود از 4500 نقطه فروش طرف قرارداد تارا، استفاده نماید. مبلغ اعتبار اعطایی بر اساس رفتار بازپرداختی کاربر، به تدریج افزایش می‌یابد.

تمرکز بر جذب کسب‌و‌کارهای اعتباری خصوصی اعم از لندتک‌ها و فعالان حوزه BNPL، با توجه به نقش با اهمیت آنها به عنوان نقطه تماس و شناسایی رفتار اعتباری اشخاص، به عنوان بخشی از راهبرد توسعه شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران در دستور کار بوده و طی مدت زمان اندک، شاهد آغاز همکاری با کسب‌وکارهای متعدد در این حوزه بوده‌ایم.

 

بیمه البرز؛ عضو جدید سامانه اعتبارسنجی از صنعت بیمه کشور

بیمه البرز؛ عضو جدید سامانه اعتبارسنجی از صنعت بیمه کشور

بیمه البرز به عنوان یکی از شرکت‌های پیشگام و نوآور در صنعت بیمه کشور، با امضای تفاهم‌نامه همکاری با شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران، به سامانه اعتبارسنجی کشور پیوست.

بیشتر
برگزاری همایش «اعتبارسنجی از منظر حقوق و اقتصاد» در راستای سلسله نشست‌های حقوق مالی در محل موسسه حقوق تطبیقی دانشگاه تهران

برگزاری همایش «اعتبارسنجی از منظر حقوق و اقتصاد» در راستای سلسله نشست‌های حقوق مالی در محل موسسه حقوق تطبیقی دانشگاه تهران

نظر به گستردگی و اهمیت بالای اعتبارسنجی به ویژه از منظر علم حقوق و اقتصاد، شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران با همکاری دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران اقدام به برگزاری همایش آموزشی و نشست علمی با موضوع «اعتبارسنجی از منظر حقوق و اقتصاد» در تاریخ 1402/03/08 با حضور جمعی از اساتید و دانشجویان دانشگاه تهران نمود.

بیشتر
سلسله نشست‌های حقوق مالی  با موضوع "اعتبارسنجی از منظر حقوق و اقتصاد"

سلسله نشست‌های حقوق مالی با موضوع "اعتبارسنجی از منظر حقوق و اقتصاد"

مؤسسه حقوق تطبیقی دانشگاه تهران در راستای سلسله نشست‌های حقوق مالی و همایش با موضوع "اعتبارسنجی از منظر حقوق و اقتصاد" با مشارکت شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران برگزار می‌نماید.

بیشتر