با تأیید بانک مرکزی ج.ا.ا ؛ ایزی‌پی به جمع تأمین‌کنندگان اطلاعات سامانه اعتبارسنجی ایران پیوست

1401/5/23

شرکت سامانه‌های هوشمند اطلاعاتی توسن البرز با نام تجاری ایزی‌پی با تأیید بانک مرکزی ج.ا.ا و ضمن انعقاد قرارداد، همکاری خود را به‌ صورت رسمی با شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران آغاز کرد.

ایزی‌پی به عنوان یکی از محصولات شرکت سامانه‌های هوشمند اطلاعاتی توسن البرز در زمینه ارائه خدمات اعتبار خرید و خرید اقساطی، قادر خواهد بود تا با انعکاس رفتار و عملکرد کاربران خود به سامانه اعتبارسنجی، اطلاعات شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران را جهت ایجاد و تولید گزارش اعتباری با غنا و شفافیت بیشتر، افزایش دهد.
به موجب این قرارداد ایزی‌پی از مزایایی چون کاهش نرخ دیرکرد کاربران در بازپرداخت تعهدات و همچنین وصول مطالبات معوق و مشکوک‌الوصول خود بهره‌مند خواهد شد. در این راستا نتیجه عملکرد تمامی کاربران، اعم از خوش‌حساب و بدحساب، از جانب ایزی‌پی به شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران گزارش داده خواهد شد.
ارائه اطلاعات مربوط به پرداخت اقساط و یا تسویه‌حساب در پرونده‌های اعتباری، با راهبرد تنوع‌بخشی به تأمین‌کنندگان اطلاعات سامانه اعتبارسنجی، گام دیگری در جهت دستیابی به گزارش جامع اعتبارسنجی افراد است و ایزی‌پی نیز به عنوان یکی از شرکت‌های فعال در حوزه خدمات خرید اعتباری، قادر خواهد بود تا با هدف کاهش ریسک، اقدام به اعتبارسنجی افراد متقاضی دریافت اعتبار و تسهیلات نموده و بر اساس گزارش اعتباری هر شخص، تصمیمات بهینه‌تری را اتخاذ نماید.
خرید اعتباری به عنوان یکی از زیرشاخه‌های حوزه لندتک، این امکان را برای افراد فراهم می‌آورد تا کالا و خدمات مورد نیاز خود را تهیه و هزینه آن در مدت زمانی مشخص و کوتاه به ارائه دهنده خدمت، پرداخت نمایند. جریان درآمدی در مدل کسب‌وکارهای این حوزه، دریافت کارمزد از فروشنده کالا و یا ارائه‌‌دهنده خدمت است.
 

بیمه البرز؛ عضو جدید سامانه اعتبارسنجی از صنعت بیمه کشور

بیمه البرز؛ عضو جدید سامانه اعتبارسنجی از صنعت بیمه کشور

بیمه البرز به عنوان یکی از شرکت‌های پیشگام و نوآور در صنعت بیمه کشور، با امضای تفاهم‌نامه همکاری با شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران، به سامانه اعتبارسنجی کشور پیوست.

بیشتر
برگزاری همایش «اعتبارسنجی از منظر حقوق و اقتصاد» در راستای سلسله نشست‌های حقوق مالی در محل موسسه حقوق تطبیقی دانشگاه تهران

برگزاری همایش «اعتبارسنجی از منظر حقوق و اقتصاد» در راستای سلسله نشست‌های حقوق مالی در محل موسسه حقوق تطبیقی دانشگاه تهران

نظر به گستردگی و اهمیت بالای اعتبارسنجی به ویژه از منظر علم حقوق و اقتصاد، شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران با همکاری دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران اقدام به برگزاری همایش آموزشی و نشست علمی با موضوع «اعتبارسنجی از منظر حقوق و اقتصاد» در تاریخ 1402/03/08 با حضور جمعی از اساتید و دانشجویان دانشگاه تهران نمود.

بیشتر
سلسله نشست‌های حقوق مالی  با موضوع "اعتبارسنجی از منظر حقوق و اقتصاد"

سلسله نشست‌های حقوق مالی با موضوع "اعتبارسنجی از منظر حقوق و اقتصاد"

مؤسسه حقوق تطبیقی دانشگاه تهران در راستای سلسله نشست‌های حقوق مالی و همایش با موضوع "اعتبارسنجی از منظر حقوق و اقتصاد" با مشارکت شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران برگزار می‌نماید.

بیشتر