زرین پال، عضو جدید سامانه اعتبارسنجی شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران

1401/8/25

با تأیید بانک مرکزی ج. ا. ا، شرکت زرین پال به عنوان عضو جدید به سامانه اعتبارسنجی شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران پیوست.

این شرکت که پیش از این خدمات آنلاین را به کاربران خود ارائه می‌نمود، در جهت توسعه خدمات و با مشارکت در پروژه‌های زرین‌پلاس، زرین‌لند و قسطی‌کارت، ارائه خدمات BNPL و لندتک را در دستورکار خود قرار داده است. به طوری که کاربران قادر خواهند بود در کنار استفاده از خدمات پرداخت آنلاین ، مدل‎‌های متنوعی از پرداخت‌های اعتباری کوتاه مدت و بلند مدت را بر حسب نیاز انتخاب و استفاده نمایند. ارائه این خدمات که مستلزم اعتبارسنجی و دریافت گزارش اعتباری اشخاص از شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران بوده، به توسعه کسب‌و‌کار پذیرندگان طرف قرارداد هم کمک شایانی خواهد نمود.
عضویت زرین پال در سامانه اعتبارسنجی شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران، همانند دیگر فعالان حوزه لندتک و BNPL، این امکان را به این شرکت می‌دهد تا ضمن ارسال اطلاعات رفتاری اعتباری کاربران، جهت کاهش نرخ نکول و مطالعات معوق و انباشت ‌شده، از گزارش‌های اعتبارسنجی شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران، جهت مدیریت ریسک عملیاتی خود از محل احتمال نکول بهره‌مند گردد.
 

بیمه البرز؛ عضو جدید سامانه اعتبارسنجی از صنعت بیمه کشور

بیمه البرز؛ عضو جدید سامانه اعتبارسنجی از صنعت بیمه کشور

بیمه البرز به عنوان یکی از شرکت‌های پیشگام و نوآور در صنعت بیمه کشور، با امضای تفاهم‌نامه همکاری با شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران، به سامانه اعتبارسنجی کشور پیوست.

بیشتر
برگزاری همایش «اعتبارسنجی از منظر حقوق و اقتصاد» در راستای سلسله نشست‌های حقوق مالی در محل موسسه حقوق تطبیقی دانشگاه تهران

برگزاری همایش «اعتبارسنجی از منظر حقوق و اقتصاد» در راستای سلسله نشست‌های حقوق مالی در محل موسسه حقوق تطبیقی دانشگاه تهران

نظر به گستردگی و اهمیت بالای اعتبارسنجی به ویژه از منظر علم حقوق و اقتصاد، شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران با همکاری دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران اقدام به برگزاری همایش آموزشی و نشست علمی با موضوع «اعتبارسنجی از منظر حقوق و اقتصاد» در تاریخ 1402/03/08 با حضور جمعی از اساتید و دانشجویان دانشگاه تهران نمود.

بیشتر
سلسله نشست‌های حقوق مالی  با موضوع "اعتبارسنجی از منظر حقوق و اقتصاد"

سلسله نشست‌های حقوق مالی با موضوع "اعتبارسنجی از منظر حقوق و اقتصاد"

مؤسسه حقوق تطبیقی دانشگاه تهران در راستای سلسله نشست‌های حقوق مالی و همایش با موضوع "اعتبارسنجی از منظر حقوق و اقتصاد" با مشارکت شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران برگزار می‌نماید.

بیشتر