بانک پاسارگاد به عنوان آخرین عضو شبکه بانکی به سامانه اعتبارسنجی پیوست.

1401/11/23

بانک پاسارگاد در راستای توسعه فرهنگ اعتبارسنجی و کمک به رشد آن به عنوان آخرین عضو از شبکه بانکی کشور، به سامانه اعتبارسنجی پیوست.

بانک پاسارگاد در راستای آیین‌نامه نظام سنجش اعتبار و با درک صحیح اهمیت گسترش فرهنگ اعتبارسنجی و روند اقبال و توجه آحاد جامعه به موضوع اعتبارسنجی و امتیاز اعتباری‌، موافقت خود را با عضویت در سامانه اعتبارسنجی اعلام و در نتیجه آن توافق‌نامه همکاری میان دو مجموعه منعقد گردید. بانک پاسارگاد با عضویت در سامانه اعتبارسنجی قادر خواهد بود تا ضمن ارائه رفتار اعتباری مشتریان خود جهت انعکاس در گزارش‌های اعتبارسنجی شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران، از گزارش‌های اعتبارسنجی این شرکت در فرآیند اعطای تسهیلات به مشتریان و مدیریت ریسک ناشی از آن استفاده نماید. بدیهی است این همکاری علاوه بر ایجاد مزایایی چون کمک به وصول مطالبات معوق بانک پاسارگاد و مدیریت ریسک در تسهیلات اعطایی از سوی آن بانک، موجب بهبود ضریب پوشش گزارش امتیاز سامانه اعتبارسنجی شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران خواهد گردید.  
لازم به توضیح است با آغاز همکاری بانک پاسارگاد با شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران، اعضای شبکه بانکی سامانه اعتبارسنجی تکمیل گردیده و تمامی بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری داری مجوز از سوی بانک مرکزی ج.ا.ا، به عنوان تأمین‌کننده اطلاعات و استفاده‌کننده گزارش‌های اعتبارسنجی، با شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران همکاری دارند.
 

بیمه البرز؛ عضو جدید سامانه اعتبارسنجی از صنعت بیمه کشور

بیمه البرز؛ عضو جدید سامانه اعتبارسنجی از صنعت بیمه کشور

بیمه البرز به عنوان یکی از شرکت‌های پیشگام و نوآور در صنعت بیمه کشور، با امضای تفاهم‌نامه همکاری با شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران، به سامانه اعتبارسنجی کشور پیوست.

بیشتر
برگزاری همایش «اعتبارسنجی از منظر حقوق و اقتصاد» در راستای سلسله نشست‌های حقوق مالی در محل موسسه حقوق تطبیقی دانشگاه تهران

برگزاری همایش «اعتبارسنجی از منظر حقوق و اقتصاد» در راستای سلسله نشست‌های حقوق مالی در محل موسسه حقوق تطبیقی دانشگاه تهران

نظر به گستردگی و اهمیت بالای اعتبارسنجی به ویژه از منظر علم حقوق و اقتصاد، شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران با همکاری دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران اقدام به برگزاری همایش آموزشی و نشست علمی با موضوع «اعتبارسنجی از منظر حقوق و اقتصاد» در تاریخ 1402/03/08 با حضور جمعی از اساتید و دانشجویان دانشگاه تهران نمود.

بیشتر
سلسله نشست‌های حقوق مالی  با موضوع "اعتبارسنجی از منظر حقوق و اقتصاد"

سلسله نشست‌های حقوق مالی با موضوع "اعتبارسنجی از منظر حقوق و اقتصاد"

مؤسسه حقوق تطبیقی دانشگاه تهران در راستای سلسله نشست‌های حقوق مالی و همایش با موضوع "اعتبارسنجی از منظر حقوق و اقتصاد" با مشارکت شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران برگزار می‌نماید.

بیشتر